ZAPRASZAMY NA DNI SĘPÓLNA KRAJEŃSKIEGO.

Koncerty, wystawy, turnieje, konkursy i wiele innych atrakcji.

To wszystko czeka w Sępólnie Krajeńskim na mieszkańców i turystów. Już w najbliższy weekend rozpoczynają się Dni Miasta. Wstęp na wszystkie wydarzenia będzie bezpłatny.

Tegoroczne Dni Sępólna Krajeńskiego potrwają aż 9 dni.  Pierwsze imprezy startują już w sobotę (5.08). Całość zainauguruje II Festiwal Dziecięcej Sztuki Cyrkowej. Na niedzielę (6.08) zaplanowano natomiast Zawody Konne w skokach przez przeszkody. Przez wszystkie te dni, aż do 13 sierpnia, w różnych punktach miasta odbywać się będą różnego rodzaju wydarzenia.  "Nie sposób wymienić wszystkich miejsc i wszystkich imprez. Po prostu chcemy, aby każda sępoleńska przestrzeń  była wykorzystana do dobrej zabawy i rozrywki" - mówi Julita Maciaszek, Dyrektor Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim.

Najbardziej efektownym punktem programu tegorocznych Dni Sępólna Krajeńskiego będzie koncert Ani Wyszkoni. Artystka wystąpi w sobotę (12.08) o godzinie 21.00 na stadionie przy ulicy Chojnickiej.
Tego dnia także odbędzie się Jarmark Świętego Wawrzyńca. Zainauguruje go korowód, który przejdzie ulicami miasta. Start - godzina 14.00.
Dni Sępólna Krajeńskiego to kilkanaście różnego rodzaju imprez. Adresowane są one do osób w różnym wieku i o różnych zainteresowaniach. Jak zapewniają organizatorzy, każdy znajdzie coś dla siebie. Szczegółowy wykaz wydarzeń znajduje się na stronach internetowych Centrum Kultury i Sztuki oraz Urzędu Miejskiego.

Nota prawna:
Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.