HARMONOGRAM ZAJĘĆ DLA STUDENTÓW UTW.

UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU
przy Stowarzyszeniu „Duże Różowe Słońce”
HARMONOGRAM ZAJĘĆ DLA STUDENTÓW UTW:

• Zapraszamy po odbiór Ogólnopolskiej Karty Seniora wszystkich tych studentów UTW, którzy nie uczestniczyli w zakończeniu roku akademickiego w dniu 29.VI. br. Karty wydawane są codziennie od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 18:00 oraz w sobotę od 10:00 do 15:00 w Centrum Aktywności Społecznej ul. Jeziorna 6 (na parterze w Gminnym Centrum Informacji)
  • CZWARTEK  – 27 lipca; W ramach realizacji projektu pn. „Piękna nasza Krajna cała” finansowanego przez Gminę Sępólno Krajeńskie, organizujemy dla seniorów, również spoza UTW, darmową wycieczkę autokarową  po powiecie nakielskim, trasą:  Sępólno - Nakło - Samostrzel - Witosław – Sępólno.   Zapisy przyjmujemy telefonicznie 501 307 724, lub elektronicznie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Zbiórka w dniu wyjazdu o godz. 10:00 na parkingu koło starego cmentarza a o godz. 10:05 na drugim przystanku przy ul. Sienkiewicza  (PKS) koło straży pożarnej. Przewodnikiem wycieczki będzie pan Leszek Skaza.

W czasie wakacji informacji udzielamy wyłącznie telefonicznie: 514066891, 501 307 724, lub elektronicznie - e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.