"Zatańczmy razem walca z babcią i dziadkiem" - Lutowo

Pod takim tytułem spotkaliśmy się 24 stycznia 2018r  aby uczcić Dzień babci i Dziadka. Takim też utworem przywitał zaproszonych gości zespół "Lutowianie".

Następnie maluszki z ARTiK'a zaprezentowały się w tańcu i piosence, tuż po nich zespoły działające przy WOK, tanecznym krokiem bawiły na scenie kochane Babcie i Dziadków, również  śpiewając na ich cześć piosenki i deklamując wiersze. Na koniec porwały w tany wszystkich obecnych na spotkaniu. Wszystkie atrakcje odbyły się w miłej atmosferze przy kawce i słodkościach przygotowanych przez "wnuki", którym pomogli rodzice- za co bardzo dziękuję.

Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim
Tekst/Fot.: Kier. M. Senska